Як розфарбовувати картини по номерах


Розфарбовування картин по номерах готового малюнка досить приємне проведення часу. Проте іноді можна зіткнуться з труднощами - картинка може виявитися складною і навіть заплутаною, а крихітні номери ледве уміщаються на крихітних просторах для розфарбовування. Ось деякі поради, які можу допомогти поліпшити ваш кінцевий результат.

Крок 1

Купіть готовий комплект картин по номерах на полотні. Виберіть той, який вам дійсно подобається, щоб підвищити шанси, що ви закінчите його і не кинете, втративши інтерес. Набори бувають різних видів і жанрів : птахи, квіти, морські сцени, сцени в лісі, з портретами персонажів мультфільмів, автомобільні теми.

Крок 2

Очистьте область для роботи. Для цього підійде великий стіл. Застеліть вибрану область старими газетами або обгортковим папером, щоб тримати стіл в чистоті.

Крок 3

Візьміть ємність для води, в якій промиватимете кисті. Не використайте чашку, з якої ви зазвичай п'єте, і які потім не можуть бути ретельно вимиті. Паперова або одноразова пластикова скляночка підійде. Одноразові контейнери для харчових продуктів також працюють добре, наприклад баночка з під йогурту. Крім того, приготуйте ганчірку, щоб прибирати надлишки води або фарби.

Крок 4

Перевірте, які кольори відповідають яким номерам. відміченим цим числом.

Крок 5

Відкрийте першу банку з фарбою і пофарбуйте кожну область, відмічену цим числом.

Крок 6

Вимийте кисть, коли ви закінчите, щоб уникнути випадкового змішування кольорів. Ганчірка згодиться щоб видалити частину води з кисті після промивання.

Крок 7

Нехай області, які ви намалювали, висохнуть. Повторіть з новим кольором, поки ви не зафарбуєте кожну область і живопис повністю не висохне.

Крок 8

Оформіть ваш шедевр. Якщо вам подобається, як вийшла ваша картина, помістіть її в рамку і повісьте на стіну.

Підказки

Тримайте відкритим тільки один колір в той час, коли малюєте усі області цим кольором.

Акрилові фарби (вид, який, ймовірно, буде включений в комплект) дуже швидко висихають, тому вам не доведеться довго чекати між сушкою шарів.

Робіть усе можливе, щоб число не було видне, коли картина вже розфарбована, навіть якщо у вас є другий шар фарби, необхідно нанести ще.

Переконайтеся, що ви розфарбовуєте усі області і не залишайте пропусків між блоками кольору. Одна з найстрашніших помилок початкуючих художників - залишати білі місця.

Якщо ви досвідчений художник, ви можете ігнорувати запропоновані кольори, а використати свої власні кольори. Наприклад, якщо ви розфарбовуєте по номерах чорного кота, але хочете зробити його смугастим. Проте, пам'ятайте, що це може зруйнувати професійний вид вашої картини, задуманий спочатку художником.

Попередження

Не намагайтеся продати готову картину, оскільки ви нібито володієте цим творінням. Це нечесно, а у багатьох місцях це може бути порушенням закону про авторські права.

Намагайтеся не купувати друковані видання з жирними чорними номерами цифр. Ці числа можуть проявитися, коли ви малюєте, вони можуть реально зіпсувати картину по номерах.

Носіть фартух або стару сорочку, щоб запобігти будь-яким безладам.

Накрийте робоче місце старими газетами з метою відвертання розливів.

Що вам знадобиться:

- полотно з нанесеним малюнком розфарбовування і пронумерованими областями;

- відповідно пронумеровані баночки з фарбою;

- маленький пензлик;

- велика кисть;

- ємність з водою для промивання кистей;

- паперові рушники;

- старі газети

Автор тексту: Богдан Власенко