Як картина може змінити Ваше життя


Отже, якщо Ви читаєте цю статтю, значить, збираєтеся найближчим часом прикрасити своє приміщення картиной по номерам. Мало хто знає, що вибрана Вами картина може змінити стосунки в сім'ї, звичний устрій або навіть вектор розвитку подій у Вашому житті.

Як же вибрати правильну картину, яка внесе тільки позитивне віяння у Ваші будні? При виборі картини по номерах, передусім, орієнтуйтеся на наступні моменти:

  • які враження викликає у Вас зображення? Картина повинна пробудити у Вас тільки позитивні емоції (легкість, позитив, спокій і безтурботність). Якщо картина спочатку Вам не до душі - не варто придбавати її.
  • при виборі спирайтеся на своє враження від картини, а не на стиль і дизайн приміщення. Картина повинна подобатися!
  • якщо картину намалювали не Ви, а подарувала її людина, яка Вам не приємна, або з ким виникають неприємні асоціації, не розміщуйте цю картину: вона не принесе Вам добра.
  • не розміщуйте в приміщенні картини із зображенням зірок, що померли, і родичів. У таких зображень немає позитивної енергії.
  • не купуйте картину по номерах з будь-яким проявом агресії, будь то хижа тварина з оскалом, або поранені тварини, люди, зображення війни і так далі
  • з обережністю слід відноситися до картин з абстрактними зображеннями, в них немає живої і теплої енергетики.
  • намагайтеся не розташовувати в одному приміщенні відразу декілька картин, оскільки їх енергетика змішається воєдино і не принесе користі.

Які картини підійдуть для коридору або передпокою?

Краще всього в коридорі розміщувати зображення, що притягають фінансові потоки.

ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДУТЬ ТЕМИ: швидка річка, не бурхливе море з човном, квіти, тварини (коти, цуценята, ведмедяча сім'я), портрети тих, що мешкають в даний момент в цьому будинку членів сім'ї, зображення пейзажів (гори і сонце).

Які картини підійдуть для кухні або їдальні?

Краще всього на кухні розміщувати зображення, на яких переважає червоний і зелений кольори. Повісити картину краще навпроти обіднього столу або входу в їдальню.

 ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДУТЬ ТЕМИ: стиглі і соковиті фрукти, смачні і апетитні блюда, природа (макові поля, пейзажі), натюрморти, квіти.

Які картини підійдуть для вітальні?

У цьому приміщенні слід розміщувати картини, які зможуть захистити Вас від відвідувачів, що прийшли у Ваш будинок з негативною енергією. Вітальня - місце, де Ви проводите час з друзями або зустрічаєтеся з рідними.

ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДУТЬ ТЕМИ: тварини з сім'ями, міста, коні в русі, не занадто спокійне море, але і не шторм, будь-які благородні тварини, усі квіти, а також картини, на яких зображені світ і спокій.

Які картини підійдуть для спальні?

У цьому приміщенні Ви спите і прокидаєтеся. У цьому приміщенні Ви заряджаєтеся енергією на цілий день. Краще всього підійдуть картини, переповнені спокою.

ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДУТЬ ТЕМИ: квіти, природа, озера, спокійні річки, чарівні ставки, квіткові полянки, піони (для сімей, чиї стосунки напружені останнім часом).

НЕ РЕКОМЕНДУЮТСЯ: водоспади (сприяють безсонню), будь-які кораблі (як символ невизначеності і ризику).

Які картини підійдуть для кабінету або офісу?

Одні картини сприяють робочому процесу і притягають удачу, інші ж знижують працездатність.

ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДУТЬ ТЕМИ: позитивні тварини, квіти, водоспади, міські панорами.

НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ: спокійні водойми і морські відливи, кораблі, що йдуть удалину.

Автор текста: Богдан Власенко