вибору


На нашому інтернет магазині картин по номерах Ви можете підібрати картини пейзаж в двох категоріях:
-    Картини по номерах Пейзаж місто.
-    Картини по номерах Пейзаж природа.

Хочете ви написати картину пейзаж акварелью, маслом, або хочете створити свій перший пейзажного живопису акриловими фарбами, щоб досягти успіху, вам потрібні навички і розуміння, все приходять з досвідом. Тобто, мистецтво експертів пейзажу, які можуть поділитися своєю працею, завойованими методами і унікальними способи роботи з ними.

Перші кроки до написання пейзажу: Уявіть собі, де коли і як ви будете писати.

Джон Сінгер Сарджент, міг почати писати живопис ландшафтів у будь-якому місці або впродовж будь-якої години дня, але іншим потрібно вибрати місце картини сучасного ландшафту на основі часу доби, пори року, а також умови, які переважають. Одне місце може бути надихаючим вранці і нудним в другій половині дня; або обране місце вимагає більше часу для малювання, ніж доступно. Тому важливо враховувати, що умови пейзажного живопису, ймовірно, будуть відрізнятися в місцях, які ви розглядаєте. Більшість фахівців беруть до відома обрані місця і пригадують кращі точку зору і оптимальний час для написання картини.

Художник Томас С. Бюхнер каже: "Чим старшим я стаю, тим більше привабливим стає предмет, який знаходиться найближче до ванної кімнати." Він жартує, звичайно, але він дійсно намагається не витрачати занадто багато часу на пошуки "ідеального" пейзажу, тому що завжди є доступною різноманітність вибору.

Художники Метью Дауб та Вільям Хук дають майже таку ж пораду, коли вони застеріг від очікування, що ландшафт буде зеленішим або живописнішим на іншій стороні пагорба, вниз по дорозі, або на іншій стороні струмка. Заслужений художник-пейзажист Клайд Аспевіг, людина інтенсивної особистої мотивації, вибирає місця, де він може створити кілька хороших картин без необхідності переміщати його інстременти та обладнання.

Якщо ви шукаєте більш поглиблені підходи в написанні пейзажу, розглянемо книгу художника з ландшафті, з відповідями на всі питанні , від матеріалів, як чистити інструменти, а також, що малювати в першу чергу.

Важлива частина в написанні картини пейзажу: врахувати напрямок світла.

Написання більшості картин пейзажів маслом займає кілька годин, це допомагає побачити, що буде відбуватися з кута інтенсивності світла, в той час як ви малюєте на конкретній ділянці. Чи буде сонячне світло перетинає поверхню картини і створювати небажані відблиски? Чи потрібно прибрати хмари і створити різкий контраст в картині сонячного світла і тіні? Чи буде різниця між теплими і холодними кольорами більш вираженою, коли сонце починає підніматись?

Звичайно, художник пейзажист не повинен бути рабом погодних умов. Після того, як обраний хороший краєвид та робота йде повним ходом, досвід може направити вас до успішного завершення. "Брехня, обман, та крадіжка" каже сучасний художник пейзажист Джек Біл зі сміхом. Під цим він має на увазі, що художники не зобов'язані писати саме те, що вони спостерігають в своїх акварельних пейзажах або пейзажах маслом. Насправді, потрібно абстрагувати тривимірний світ на двовимірної поверхні.

Автор тексту: Богдан Власенко