Поради з вибору картин розмальовок.


Картин розмальовки по цифрах досить новий напрям в творчості. Незважаючи на недавню появу цього виду творчості, сьогодні на ринку існує достатня кількість різноманітних картин для малювання по цифрах. Дивишся на усе це різноманіття, і очі розбігаються, намалювати хочеться все! І тоді починаєш замислюватися - що вибрати? Що краще? Чим один виробник відрізняється від іншого? Завдання цієї статті дати короткий огляд кожного виробника, вказати на якісь особливості, нюанси.

Schipper - набори для розмальовування по номерах

Родоначальником серед виробників наборів для малювання являється компанія Schipper (Німеччина). Мабуть, за ціною вони найдорожчі, але ціна себе виправдовує і анітрохи не завищена! Усе необхідне для малювання упаковано в хорошу красиву коробку, котра не розлазиться і з якої нічого не випаде. Коробку приємно тримати в руках, і набір цієї фірми стане хорошим подарунком для ваших близьких. Висока якість виконання кожного набору відрізняє цю фірму від інших: акрилові фарби прекрасно лягають на текстурний картон. Картини по номерах мають довгий термін зберігання, фарби в них не засохнуть і через рік після купівлі. З величезного вибору картин кожен покупець вибере для себе те, що близько його серцю. Фарби в наборі змішувати не треба. Картини невеликого розміру призначені як для дітей, так і для дорослих. Великі набори трохи поскладніші, тому підходять для дорослих і старших діток. Досить великий вибір великих картин, наприклад 60*120 см або 80*120 см Досить багато можна знайти наборів-триптихів. На думку багатьох покупців - це, мабуть, кращі розфарбовування по номерах.

Розфарбовування Dimensions (США).

Трохи дешеві за ціною. Виконані на текстурному картоні, містять гідного рівня фарби. У цих наборах треба змішувати фарби. Це надає цим наборам ускладнення, але з ним вдасця впоратись буквально будь-кому! Анітрохи не поступаються за якістю наборам фірми Schipper. Сюжети картин по номерах різноманітні і дуже цікаві. Вас чекають прекрасні квіти, пейзажі, тварини - картинка немов оживає. Ця фірма ще займається випуском наборів для вишивання. Ці набори вважаються одними з самих кращих по співвідношенню ціна-якість!

У цьому наборі є присутньою техніка змішення фарб, але цей факт ніскільки не робить ці набори гірше. Це питання тільки особистої пристрасті. Хтось боїться, що при змішенні фарб у нього ні чого не вийде, але цього боятися точно не треба. А хтось навпаки тільки і малює зі змішуванням кольорів. Адже це дозволяє проявити великі творчі здібності, надати розфарбовуванню індивідуальність, дозволяє пофантазувати.

Картини по номерах PLAID (США).

Виконані на текстурному картоні, мають якісні акрилові фарби. У цього виробника не так багато сюжетів. Фарби змішувати не треба. Особливість даних наборів в тому, що у більшості з них досить дрібне промальовування.

Розфарбовування від виробників з Великобританії: REEVES і KSG.

Досить демократичні в ціновій політиці. У цих наборах фарби треба змішувати. Обидва виробники вкладають в набори картон (за винятком невеликої серії розмальовок REEVES, які виконані на полотні). Окрім розфарбовувань акриловими фарбами також, роблять набори для малювання аквареллю і кольоровими олівцями; у REEVES є ще розфарбовування графічними олівцями.

ROYAL & LANGNICKEL (Великобританія).

Теж недорогі, невеликого розміру. Теж треба змішувати фарби. Відрізняє широкий вибір сюжетів. Виконуються як на текстурному картоні, так і на полотні. Цей виробник комплектує свої розфарбовування палітрою, фарби не у баночках, а в тюбиках. У деяких розфарбовуваннях в комплекті не одна кисть, а дві. Є велика серія розфарбовувань графічними олівцями.

 

Ravensburger (Німеччина).

Якість акрилових фарб, як і ціна близькі до Schipper. Все зроблено по-немецки якісно, чіплятися ні до чого. Розфарбовування виконані на текстурному картоні. Не треба змішувати кольори. Відрізняє скромніший вибір сюжетів, більше промальовування. У цього виробника, мабуть, сама краща упаковка - щільна, не заминається, обтягнута прозорою плівкою.

Набори для розфарбовування з нетривіальними цікавими сюжетами. Усі розфарбовування виконані на полотні. Акрилові фарби не треба змішувати, але вони поступаються за якістю іншим виробникам, швидше засихають. Але все таки ці картини по номерах цілком прийнятної якості. У комплекті зазвичай декілька пензликів.

Якщо коротко, то беріть будь-який набір, тому що ми вже відібрали кращі. У нашому інтернет-магазині картин по номерах ви побачите набори для малювання по номерах (цифрам) тільки від кращих виробників, які ми вже самі на собі випробували!

Художник в кожному з нас! Дерзайте!

Автор текста: Богдан Власенко