Підготовка до малювання картин по номерах


Малювання картин по номерах - дуже захоплюючий вид мистецтва. Він захоплює людей настільки, що вони забувають про те, що відбувається навкруги і натхненно малюють годину за годиною. Проте, не варто забувати про акуратність, адже, як правило, в наборах для малювання картин по номерах використовується акрилова фарба, яка досить важко видаляється з поверхонь предметів та одягу. Тому, перш ніж сісти за малювання картини по номерах, необхідно підготувати робочу поверхню.

Зручніше малювати картину по номерах, встановивши її на мольберт, але якщо у вас немає мольберта, то просто покладіть картину по номерах на стіл, заздалегідь застелений плівкою або папером (підійдуть звичайні непотрібні газети).

Для чого необхідно застилати робочу поверхню?

Річ у тому, що акрилова фарба, може випадково потрапити на стіл, а після висихання, її досить важко видалити, вона не розчиняється водою і різними засобами. Її можна видалити тільки механічним шляхом, але при цьому, високий шанс зіпсувати поверхню столу.

З цієї ж причини, рекомендується малювати картини по номерах в домашньому одязі, тому що, потрапивши на одяг, акрилова фарба практично не відпирається.

Процес малювання картини по номерах захопить вас настільки, що ви можете не помітити, як випадково розфарбуєте стіл або свою сорочку. Тому, використайте наші поради з малювання картин по номерах, і нехай малювання принесе вам тільки позитивні емоції.

Автор текста: Богдан Власенко