Кращі виробники картин за номерами


Хоча картини за номерами як вид творчості з'явився зовсім недавно, їх найрізноманітніший вибір сюжетів і наборів просто вражає - від усіх представлених на ринку пейзажів, картин тварин, дітей, ангелів, триптихів, морських та інших тематик голова буквально йде обертом.
Як вибрати для себе найбільш підходящий набір, який з них буде краще і якому виробникові можна довіряти? Щоб відповісти на ці питання і купити картини за номерами в Броварах, давайте коротко ознайомимося з присутніми на ринку виробниками і особливостями їх товарів.
Набори «Schipper»
Набори цього німецького родоначальника хоча і найдорожчі, але свою вартість вони виправдовують на всі 100%! Тут все зроблено дуже якісно, упаковано в красиві і добротні коробки, які приємно взяти в руки і зовсім не соромно підносити в якості подарунка. Прекрасні акрилові фарби не тільки повністю передають всі текстури, а й гарантовано пролежать НЕ засихаючи пару-трійку років.
Набори «Dimensions»
Ці «американці» відрізняються більш доступною ціною, текстурою картоном в основі полотен і фарбами належного рівня. Фарби тут треба змішувати самостійно, але особливих проблем це вам не складе. Співвідношення ціни та якості тут оптимальне.
Набори «PLAID»
Теж родом з США. Ці набори теж виконані на текстурному картоні і відрізняються якісними незмішующимися акриловими фарбами, безліччю сюжетів і досить дрібної промальовуванням.
Набори «REEVES і KSG»
Ціни у цих «британців» дуже демократичні, фарби змішувати не треба. Набори містять картон або полотно, а також акрилові, акварельні фарби, кольорові або графічні олівці.
Набори «ROYAL & LANGNICKEL»
Відрізняються доступністю цін, невеликими розмірами і широким вибором сюжетів. Фарби в них необхідно змішувати, а малювати можна як на текстурному картоні, так і на полотні. У цьому англійському комплекті ви отримаєте палітру, фарби в тюбиках і 2 кисті.
Набори «Ravensburger»
Рівнем виконання і ціною вони дуже нагадують «Schipper», тільки вибір сюжетів скромніше і промальовок побільше. Все тут має характерне німецької якості - і текстурний картон і незмішувані фарби і незрівнянна упаковка.
Набори «Menglei»
Ці китайські набори відрізняються нетривіальними і цікавими сюжетами, виконанням на полотні, декількома пензлями і абсолютно нешкідливими не змішуючими акриловими фарбами. Якість фарб тут, як і все китайське, поступається іншим світовим виробникам і вони швидко засихають. В цілому ж покупці наборами задоволені і часто зупиняють свій вибір на них, купуючи розмальовки по цифрах в Броварах.
Набори «Російський живопис»
Відрізняються ексклюзивними сюжетами, невеликою вагою, оптимальними габаритами упаковки і повною безпекою всіх матеріалів.
В цілому радимо вам не сумніватися ні в одному з пропонованих в нашому інтернет-магазині «Картини по номерах» наборів - адже ми власноруч випробували кожен пропонований товар і відібрали для вас тільки найкращі. Спробуйте - ви переконаєтеся в цьому самі!

Автор тексту: Богдан Власенко