Колекціонер картин по номерах.


картина по номерах ранокДесять років тому, під час відвідування  комісійного магазину, молодий чоловік на ім'я Грегорі Бракенс звернув увагу на образ танцюючої жінки. Це була робота анонімного художника, практикуючого лікара, який часто в іронічній формі говорив про картини по номерах. Бракенс хотів цо картину, і він її отримав. Це коштувало йому 90 центів.
Тепер у нього є 150 розмальовок для дорослих, з яких 64 в даний час знаходяться на барвистому показі у вітринах меблевого магазину на розі Дівісіон та Мілуокі авеню.

Бракенс, який працює в якості виконавчого помічника магната нерухомості, пам’ятає, як в дитинстві намагався закінчити розмальовку по цифрах.

Хоча комплекти як і раніше виробляються зараз, розмальовки для дорослих були найпопулярнішим в перші роки після старту їх продажів на початку 1950-х років. Бракенс розглядає картини по номерах як "Американське народне мистецтво".
Він шукає картини, на гаражних розпродажах, блошиних ринках та комісійних магазини. Він заплатив за деякі з робіт в його колекції цілих $40, наприклад за пару оголених жінок.

"Кожен мазок сповнений емоціями", говорить Марк Белло, грайливо. Він художник і один з власників правильної виставки, який часто показує підступні дисплеї в своїх експонатах. "Ця виставка є нашим самим елегантним вікном".
Не зовсім витончено та елегантно виставка поєднує: збір ландшафтів Японії і Мексики; сніги Нової Англії і водянисту Венецію; Собак, оголеня і "Таємну вечерю".
Що все це означає? "Для мене," говорить Бракенс, "це образи світів, які ідеально підходять один до одного".

Автор тексту: Богдан Власенко