Картини за номерами в Броварах


Афремов Картина по номерах

Картинки розмальовки - незмінний атрибут нашого дитинства. Хтось обмежувався тільки ними, а хтось виявляв свої творчі здібності, малюючи свої «картини» на папері, асфальті, на стінах і шпалерах. Час на місці не стоїть і сьогодні для польоту творчої фантазії і розвитку ваших художні здібностей ринок пропонує спеціальні розмальовки нового покоління - картини за номерами Бровари. Цей вид розмальовок дозволить вам відчути себе професійним художником і створювати особливі твори мистецтва, які прикрасять ваш будинок.
Назва «Картини (живопис) за номерами» походить від англійського виразу «paint by number / painting by numbers» і означає набори для творчості, в комплект яких входить основа для живопису з нанесеними на неї контурами майбутнього зображення. Ці контури розбиті на окремі колірні сегменти, де кожному присвоєно власний номер, який збігається з номером певного кольору фарб, якими він і має бути наповнений.
Це новий напрямок сьогодні користується великою популярністю у дітей і дорослих. Вам достатньо просто купити картини за номерами і в разом з самим полотном-розфарбуванням ви отримаєте набір пензлів та фарб для вашого майбутнього твору мистецтва.
У інтенет-магазині «Картини по номерах» ви зможете купити картину за номерами для дітей і для дорослих в самих різних категоріях: люди і діти, квіти і дерева, натюрморти, пейзажі та безліч інших. Всі картини мають найзручніші для транспортування і подарунків розміри 40х50 см. І 50х65см.
Постійно діючий розпродаж картин за номерами запропонує вам актуальні для наступаючого Нового року картини «Зимовий будиночок», «Зимові гуляння», «Новорічний містечко», а також вічну класику - «Букет на столі», «Червоні маки», «Осінь для двох» Леоніда Афремова і інші знамениті картини.

Автор текста: Богдан Власенко