Картини по номерах: Як досягти кращих результатів


Картини по номерах - дуже розслаблююче зайняття, і краща частина - те, що ви можете писати прекрасні шедеври, щоб прикрасити вашу оселю або при піднести як подарунок, навіть якщо ви ніколи не малювали картин. Будь ви експерт в розфарбовуванні картин по номерах або освоюєте ремесло уперше, є декілька прийомів які треба враховувати, щоб отримати кращі результати:

- Комплект містить акрилові фарби, тепла вода дає кращий результат при ополіскуванні пензлика.

- Починати розфарбовувати картину треба у верхній частині тому що фарба, яка сохне, залишається вище за вашу руку, поки ви фарбуєте, щоб запобігти розмазанню фарби по полотну.

- Спочатку зафарбовуйте найменші області, потім середнього розміру, завершуйте найбільшими областями.

- Пробуйте фарбувати одним кольором за один раз, якщо це можливо.

- Дайте висохнути областям, які щойно зафарбували, повністю перед зафарбовуванням сусідніх.

- Пам'ятаєте, що пензлик треба ретельно вимивати перед переходом на новий колір.

- Замалюйте дуже маленькі області, вмокнувши кінець зубочистки в потрібний колір і зафарбовувавши потрібні області на полотні.

- Користуйтеся достатньою кількістю фарби, так що номери областей не проявлялися при висиханні, але не так багато щоб фарба розтікалася на інші області.

- Користуйтеся збільшувальним склом і фарбою в добре освітленій кімнаті, щоб переконатися, що ви завершуєте свій живопис без пропусків.

- Якщо вам доведеться змішувати певні кольори, змішайте невелику кількість фарб за один раз оскільки акрилові фарби швидко сохнуть.

- Затемнити колір просто, додаючи невелику кількість найтемнішого кольору з набору.

Автор текста: Богдан Власенко