Картини розмальовка по номерах


Картини розмальовка по цифрах на полотні або для тих хто хоче малювати

Ми усі в дитинстві розфарбовували картинки розмальовки, а деякі  малювали на стінах і шпалерах. Сьогодні ми пропонуємо вам розмальовки нового покоління, цю спеціальну пропозицію: картини розмальовки по номерах. Хочете відчути себе професійним художником і створити особистий витвір мистецтва, яке красуватиметься у вашому будинку, тоді це стаття для вас.

Що таке картина розмальовка по номерах (по цифрах)? Цей новий напрям, що користується на сьогодні великою популярністю. Поясню просто: купуючи цю розмальовку, ви купуєте набір кистей, фарби і розмальовку, що є полотном з контурами майбутньої картини. Усі позиції на розмальовці і фарби мають певні номери (цифри), тобто фарбою з певним номером треба зафарбовувати позицію на картинці, яка має той же номер. Все досить-таки просто. Навіть не потрібно інструкцію, все зрозуміло інтуїтивно.

Набір виглядає так:

картина по номерах

картина розмальовка

Я в дитинстві ходила в художню школу, та і в дорослому житті завжди любила помалювати. Малювала завжди якісні картинки для друзів, красиві плакати з поздоровленнями і так далі. Нещодавно купила графічний планшет для комп'ютера, малюю тепер і на комп'ютері. Ні, я, звичайно, не професійний художник, просто любитель, але картини розмальовки по цифрах мене дуже сильно зацікавили - я і вирішила спробувати.

На kartini-po-nomeram.in.ua існує великий вибір розмальовок по номерах, які можна розфарбувати своїми руками і створити шедевр.
Взагалі існують картини розмальовки для різних віків, є для дітей, є для дорослих. Для дітей - простіші малюнки, для дорослих - значно складніші. Але навіть якщо у вас немає ніякого досвіду в малюванні, все одно все вийде. Головне робити справу з бажанням і ентузіазмом. Крім того в Інтернеті досить багато статей, присвячених цій темі і тому, як правильно поводитися з подібними розмальовками. Читала десь, що радять розфарбовувати на самому початку один колір, потім інший і так далі, я часто цього правила, наприклад, не дотримуюся.

Фарби підібрані для картинки вже спочатку, йдуть в комплекті при покупці. Якщо ви не малюватимете відразу ж, то не відкривайте фарби, інакше консистенція їх зміниться. А так по ідеї вони до покупця повинні доходити в ідеальному стані з хорошою консистенцією.
Картини розмальовки по номерах продають і в українських інтернет магазинах картин по номерах. Ціни різні: бачила і дешеві і дорогі з Німеччини. Насправді вони з Німеччини або ні, це питання спірне. За великим рахунком, я думаю, що усі везуть в основному з того ж Китаю.

Готові картини розмальовки по номерах.

Отже, ближче до справи. Я ось вам все розповідаю і розповідаю, а як таких своїх картин ще і не показала навіть:

Картинку, яка вище, намалювала із задоволенням і досить швидко. Змішувати фарби не треба було, все було підібрано ідеально. Малюнок класний, підсумок мені дуже сподобався.

картина розмальовка по номерах

І цього разу результат мене дуже порадував. На фото ще не так добре видно результат. Але повірте, це відмінно виглядає.

І ще мої роботи:

картина по номерах квіти

картина розмальовка по номерах тигри

Малюйте з задоволенням!

Автор текста: Богдан Власенко