Картини по номерах на полотні


Тільки вдуматися: ще якихось 5-7 років тому для того, щоб навчитися малювати, людині треба було записуватися в художню школу, самостійно купувати кисті, фарби, тканину для полотна.

А скільки часу йшло на створення основи для картини! Полотно необхідно правильно проклеїти, загрунтувати, натягнути на підрамник. Результат при цьому ніхто не обіцяв: навіть при дотриманні технології, полотно могло вийти поганим.

Зовсім інша справа - день сьогоднішній. Мріяли відчути себе художником? Досить купити картини по номерах на полотні - і можна починати творити навіть без особливої підготовки! На створення однієї роботи може піти від тижня до 1,5-2 місяців. Все залежить від того, завдання якої складності ви перед собою поставили. Художникам початківцям рекомендується вибирати набори простіше, щоб потім переходити - до складніших.

Чим хороші картини по номерах на полотні?

    Для того, щоб створити красиву картину, зовсім не треба бути профі. Цілком можливо, що ви візьмете кисть в руки перший раз в житті.

    У наборі вже є все, що тільки потрібно для роботи: справжнє полотно, масляні або акрилові фарби, кисті. Вам не доведеться підбирати матеріали самостійно.

    У асортименті нашого магазину є картини по номерах на полотні на будь-який смак. Вибирайте тематику, улюбленого художника і робіть замовлення!

    Полотно розбите на невеликі пронумеровані фрагменти. Ви можете копіювати оригінальний твір живопису, чітко наслідуючи інструкцію, або внести щось своє, змінити деякі відтінки або навіть кольори.

    Розфарбовуйте картини по номерах на полотні з дітьми, сім'єю, друзями. Це так зближує! Тепер у вас буде загальне хобі, привід для бесід і суперечок.

Готову роботу можна повісити в будинки або подарувати тому, хто вам дорогий. За таку картину ніколи не буде соромно.

Також картини по номерах на полотні - відмінний подарунок для дитини, яка відвідує художню школу. Річ у тому, що в молодших класах вивчають основи малюнка і живопису, але ж будь-якому учневі просто не терпиться відчути себе майстром.

Вирішивши купити картину по номерах на полотні, ви зробите дивовижний і корисний подарунок. А для того, щоб оформити ваше творіння, в нашому інтернет-магазині можна придбати фінішні лаки і рами.

Автор тексту: Богдан Власенко