Картини по номерах і фен-шуй: притягаємо у будинок щастя


Картини по номерах і фен-шуйУ основі вчення древнього Китаю - фен-шуй, лежать способи корекції негативної енергетики Вашого будинку. І ось вже не одно тисячоліття люди знаходять цьому підтвердження. Предмети меблів в квартирі мають бути розставлені певним чином, щоб людина могла " підживлюватися" позитивною енергією з навколишнього її оточення. Але, маленька квартира обмежує наші можливості енергетичного комфорту по фен-шуй. Є вихід - знайти гармонію з простором через картини по номерах.

Не секрет, що картини чинять на людину дію. Одні викликають радість, інші - заспокоєння, треті - наповнюють енергією. Розміщувати вже намальовані картини по номерах слід строго за певними правилами. Зображення повинне викликати тільки позитив і асоціюватися з чимось хорошим. Якщо навіть дуже красива картина по номерах подарована людиною, яка не дуже вам подобається, то і позитивні емоції картина не принесе.

Для спальні вибір картини розмальовки по номерах має бути особливим. Не можна вішати фотографії покійних предків або просто відомих людей минулого. Згідно фен-шуй, подібні картинки несуть негативну енергію Инь, або, по іншому, мертву енергетику. Не варто так само розміщувати для власного огляду в спальні композиції, в яких використовуються елементи гербарію (сухі квіти) або які-небудь засушені комахи.

Що точно чинить позитивну дію, поширюючи животворящу енергію Янь, так це зображення закоханих, пари або сім'ї тварин або птахів, як наприклад такі картини по номерах марки "Маеко", як "Котенята", "Запрошення", "Зимовий пейзаж", "Після дощу", " Коні".

Все, що пов'язано з водою, будь то картина з красивим водоспадом або справжній акваріум з рибками, не варто розміщувати в спальні. По фен-шуй вони пов'язані з подружніми зрадами, невірністю.

Стіни на кухні - це дуже важлива частина вашого будинку, оскільки кухня - місце, де збирається уся родина. Кухня може бути прикрашена картинами по номерах із зображеннями букетів красивих квітів (розмальовування по номерах: "Квіти щастя", "Поле", "Маки") і фруктів (картини по номерах: "Натюрморт"). До речі, зображення букетів фіалок або кошика з фруктами притягає у будинок достаток.

Здоров'я усім членам сім'ї, згідно фен-шуй, додадуть картини по номерах із зображенням стиглих персиків. Обов'язково майте в будинку картини по номерах із зображенням будинку, який Вам подобається або автомобіля, про який ви мрієте, або із зображенням країн, куди б Ви дуже хотіли поїхати. Милуйтеся такими картинами щодня і, цілком можливо, що ваші мрії здійсняться!

Якщо у вас є бажання удосконалити емоційну частину вашого будинку, малюйте картини самі. Адже, куплені в магазині, надруковані картини мають дуже низьку енергетику. А картини, намальовані іншими людьми, можуть нести зовсім не ту енергетику, яку б Ви хотіли. Звідки Ви знаєте, що автор переживав, створюючи свою картину? Картина по номерах, намальована своїми руками передаватиме усю ту позитивну енергію, яку Ви в неї вкладете в процесі малювання. Малюйте наші картини по номерах із задоволенням, і нехай малювання принесе позитивні емоції і підніме Вам настрій!

Автор тексту: Богдан Власенко