Як малювати картини по номерах.


Розфарбовування картин для дорослих є приємним проведенням часу. Іноді крихітні сектори зі ще меншими цифрами можуть здаватись складними і заплутаними. Але з практикою ви можете створити красиве мистецтво. Ось деякі поради, щоб досягти покращеного кінцевого результату.

купити картину по номерах

1. Купуючи картину по номерах виберіть ту, яка вам дійсно подобається, щоб збільшити ймовірність того, що ви закінчете її. Картини бувають різних тематик: натюрморт, квіти, дерева, морські сцени, лісові сцени, персонажі мультфільмів, автомобільні теми, пейзажі.

Початок малювання картин по номерах

2. Приберіть область для роботи. Накрийте стіл старими газетами або папером, щоб тримати його в чистоті. Якщо ви можете малювати в кімнаті де миється підлогою, це було б найкращим варіантом.

стаканчики для картин по номерах

3. Візьміть стаканчик з чистою теплою водою для споліскування пензлика. Не використовуйте стакан з якого ви п'єте або який важко відмивається. Підійдуть паперові стаканчики або одноразові контейнери для харчових продуктів наприклад, використаний контейнер з йогурту.  Також запасіться серветками.

інструкції для картин по номерах

4.  Прочитайте інструкції на коробці.

фарби для картин по номерах

5. Перевірте, щоб було добре видно які кольори відповідають яким числам. Це повинно бути чітко позначено на контейнерах з фарбою.

розфарбувати картини по номерах

6. Відкрийте перший контейнер з фарбою і зафарбуйте кожну область, позначену цим номером.

пензлик до картин по номерах

7. Вимийте пензлик коли закінчите зафарбовувати одним кольором, щоб уникнути випадкового змішування кольорів. Ганчірка знадобиться, щоб видалити частину води з пензля після миття.

зафарбувати всю картину по номерах

8. Почекайте доки зафарбовані області висохнуть. Повторіть процедуру з новим кольором, поки не намалюєте кожну область і почекайте доки картина повністю висохне.

готова картина по номерах

9. Покажіть свій кінцевий шедевр рідним. Якщо вам подобається як вийшла ваша картина по номерах, вставте її в рамку і повісьте на стіну.

Автор тексту: Богдан Власенко