Для кого і для чого створені картини по номерах?


Цільова аудиторія споживачів не обмежена. Не важливо, якої ви статі, віку, раси, релігії, ваги, зросту і світогляду - кожен знайде щось  цікаве для себе в цьому захоплюючому зайнятті. Діти, їх батьки, бабусі, дідусі - всі, у кого є сили тримати в руках кисть!

Розфарбовування по номерах - це не просто банальний подарунок або річ. Цей вид творчості має ряд позитивних моментів і ефектів.

Дітям: Цей вид творчості особливо корисний для дітей, оскільки допомагає розвивати фантазію, прищеплює любов до почуття прекрасного, наповнює час дитини творчим і цікавим процесом, який розвиває :

    кмітливість;
    швидкість мислення;
    моторику;
    усидливість.

Навіщо шукати шибеника по вулицях, друзях, чекати приходу додому і хвилюватися? Подаруйте йому нове захоплення - картину по номерах!

Дорослим: допомагає зняти стрес, побути наодинці з самим собою у цікавому і захоплюючому світі живопису. За межею розфарбовування по цифрах - модне захоплення і цікаве проведення часу. Більше того, експертами доведений позитивний ефект такого роду зайняття, тому в Європі психотерапевти часто використовують малювання як один з видів лікування і профілактики нервозів, стресів і інших атрибутів сучасного божевільного ритму життя.

Картина по номерах є ідеальним подарунком, сувеніром і предметом інтер'єру.

Подарунок/сувенір: ви довго думаєте, що подарувати рідним і близьким на день народження, свято і іншу знаменну подію? Походи в магазин для вибору подарунків стомлюють, асортимент не радує, але потрібний яскравий, небанальний і такий, що запам'ятовується подарунок? Оригінальний і від душі? Є вирішення проблеми – картина по номерах!

Наші картини по номерах  є відмінним і оригінальним подарунком, який, без сумніву, не залишить байдужим ваших коханих і доставить радість його одержувачеві. Подаруйте світ яскравих фарб своїм рідним і близьким презентувавши їм яскраві емоції і можливість створити справжній шедевр своїми руками, що особливо дорого людям.

Незвичайний сюрприз: ви хочете не просто порадувати коханих купленим подарунком, але піднести незвичайний сюрприз, зроблений своїми руками і що йде від самого серця? Розфарбовування по номерах - створи свою картину, єдину і унікальну у своєму роді, і подаруй коханим! Цей неймовірно зворушливий подарунок буде кращим доказом вашого відношення - адже він зроблений руками коханої людини спеціально для вас, в нього вкладена "душа художника", "серце поета" і ваші найсвітліші почуття! Повісивши на стіну або поставивши на стіл, він вам завжди нагадуватиме про свою другу половинку. І усе це абсолютно не складно і доступно кожному!

Предмет інтер'єру/декору : додайте затишку і родзинку в інтер'єр вашого житла або офісу - намалюйте вподобану вам картину по номерах і прикрасьте нею стіни свого дому/квартири. Ця прикраса постійно радуватиме вас і ваших гостей, оскільки картина по номерах є ідеальним подарунком для новосілля, оскільки дозволяють його володарям власноручно створити неповторний стиль свого приміщення. Поділітись своїм талантом з оточенням, покажіть і здивуйте усіх своїми сучасними шедеврами, зробленими власноручно!

Автор тексту: Богдан Власенко