Що таке малювання по номерах?


З методом малювання картин по номерах, кожен може писати прекрасні картини зовсім просто, замальовуючи усі пронумеровані поверхні кольорами відповідного номера. Більш ніж 40 років тому, Шіппер був не лише першим німецьким виробником, що представив в Німеччині цю техніку малювання, що приходить з США, але це підприємство, що займає значне місце в виробництві  іграшок в Нюрнберзі також, має успіх у вдосконаленні цієї техніки до екстраординарного градуса. Як тільки картина завершена, ви навряд чи зрозумієте, що ця картина фарбувалася згідно з цим методом. Тому, від малого до старого художники особливо горді від їх робіт.

Для кого призначаються картини по номерам?

Живопис за номерами стає все більше популярним! Спочатку це було задумано для дітей, але зараз люди усіх віків насолоджуються цим хобі. Кожен має приховане бажання і здатність фарбувати. Техніка малювання по номерах може пробудити талант, нагороджуючи художника з чудовими результатами і захопленням його друзів і родичів його витворами мистецтва.

Як досягти гарних результатів?

Звичайно, якість картини - вирішальний чинник для результату. Художник любитель повинен розсудливо вибрати хорошого виробника, тому що не усі марки виконують необхідні вимоги.

Картини по номерах підлягають іншим правилам, ніж живопис, що вільно проектується художником. Кожен проект доводиться пристосувати дуже сумлінно до техніки малювання картин по номерах, без втрати його чарівливості. Це робота, яка потребує старанності, яку роблять високообдаровані художники.

Для розмальовування картини по номерах тонкі схеми такі ж важливі, як і чітко прописані номера секторів.

Спеціальний свого роду папір, розшарований на тонкі шари, надає правильний ефект кольорам. Льняна текстура дає представлення, до того ж, характер істинного живопису на полотні.

Заздалегідь змішують акрилові фарби на водяній основі так що при використанні вони не блякнуть. Для кожної картини по номерах підбираються свої, індивідуальні відтінки. Тільки з фарбами, добре виготовленими виробником, художник створить гармонійну картину.

Для усіх шанувальників картин по номерах пропонуємо ознайомитись з нашими картинами. На  сторінках нашого інтернет магазину картин по номерах представлений великий вибір для усіх віків і смаків. В нас Ви знайдете популярні сюжети для малювання, як наприклад тварини, ландшафти, квітки, знамениті будівлі, знаменитий живопис, релігійні сюжети, чотири сезони, кораблі та картини по номерах категорії натюрморт.

Автор тексту: Богдан Власенко